ГДЗ 4 клас Англійська мова Г. К. Мітчелл, М. Малкоґіанні 2021 

ГДЗ Англійська мова 4 клас Г. К. Мітчелл, М. Малкоґіанні (2021 рік)
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Лінгвіст, Київ

Hello pages 5 - 8

1. Where are you from? pages 9 - 20

2. It’s my life! pages 21 - 34

3. In the past pages 35 - 46

4. Eating right pages 47 - 60

5. Getting around pages 61 - 72

6. That’s amazing! pages 73 - 86

7. What’s the matter? pages 87 - 98

8. Let’s welcome the holidays! pages 99 - 117

Популярні ГДЗ:

ГДЗ Англійська мова 4 клас Smart Junior Мітчелл, Малкоґіанні розділені на дев'ять основних розділів, в кожному з яких дано детальні відповіді з поясненням до завдань, НУШ як до основної книги, так і до робочого зошита. Таким чином, даний збірник ГДЗ з англійської мови допоможе не тільки при виконанні складних домашніх завдань, але і при написанні перевірочних робіт. Не менш корисним видання буде і для батьків, які зможуть проконтролювати рівень засвоєння школярем матеріалу, а при необхідності і понятливо пояснити його. З решебником часу на підготовку школярів до уроків у батьків буде йти набагато менше. І навіть якщо дорослі вивчали зовсім іншу мову, то, завдяки ГДЗ, у них не виникатимуть труднощі при перевірці виконаних учнями домашніх завдань. Вони з радістю допоможуть юним поліглотам розібратися у всіх тонкощах і нюансах складних тем. Учням ніколи не завадить підтримка батьків.

Як влаштований решебник з английскої 4 клас Мітчелл, Малкоґіанні

Як показує практика, незалежно від того, в якому класі навчається школяр, у нього завжди виникають труднощі при вирішенні граматичних завдань. І цьому є цілком логічне пояснення. Хтось забуває про те, що потрібно постійно заповнювати прогалини в знаннях. Інші просто не вміють застосовувати отримані знання в завданнях. Допоможе вирішити всі ці, та інші проблеми ГДЗ з англійської мови 4 клас, Г. К. Мітчелл, М. Малкоґіанні. Тільки використовувати його потрібно правильно. Не можна не відзначити той факт, що крім правильних відповідей на питання з підручника, в книзі можна знайти:

  • якісні переклади текстів;
  • граматичні таблиці;
  • виключення з правил;
  • вирішені декількома способами завдання;
  • словники;
  • приклади творів.

Все це доповнено розгорнутими авторськими коментарями і нотатками методистів, завдяки яким учень може з легкістю закріпити пройдене в класі, і навіть сам розібратися в незнайомій темі.

Англійська мова в НУШ вивчають досить рано. Тому діти отримують цінні знання раніше, ніж їх здобували представники попереднього покоління. На іноземну мову в системі загальної початкової освіти виділено дві години на тиждень. На другому ступені освіти уроків стане на один більше. Також функціонують численні спеціалізовані заклади, в яких даного предмета істотно більше.

В кінці початкової школи потрібно знати латинський алфавіт, основні правила читання і володіти певним словниковим запасом. Учні повинні вміти розучувати діалоги на побутові теми і відтворювати їх в особах. Увага приділяється розвитку вміння розуміти іноземні слова на слух і визначати основний зміст прослуханого нескладного адаптованого тексту.