ГДЗ 4 клас Я досліджую світ О. В. Волощенко, О. П. Козак, Г. С. Остапенко 2021 Частина 1

ГДЗ Я досліджую світ 4 клас О. В. Волощенко, О. П. Козак, Г. С. Остапенко (2021 рік) Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Світич, Київ
  • Тип: Частина 1

ТЕМА 1. ПОДОРОЖУЄМО І ВІДКРИВАЄМО СВІТ стор. 4 - 37

ТЕМА 2. МАШИНА ЧАСУ стор. 38 - 71

ТЕМА 3. ЧАРІВНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ стор. 72 - 105

ТЕМА 4. ФАКТИ І ТАЄМНИЦІ стор. 106 - 122

Популярні ГДЗ:

Предмет об'єднує в собі елементи біології, географії, історії, соціології, і інших наук НУШ. Одержувані знання дають учням повне уявлення про їхню країну, і світі в цілому, пояснюють особливості кліматичних і погодних явищ, знайомлять їх з різноманіттям флори і фауни. Також дисципліна залучає дітей до культури поведінки в суспільстві, бережного ставлення до навколишнього середовища, здорового способу життя. Теорія доповнюється класними і домашніми завданнями.

Структура «ГДЗ я досліджую світ 4 клас від Гільбер»

Вправи закріплюють в пам'яті пройдені теми, розширюють кругозір, розвивають навички спостереження, порівняння, аналізу даних. Більшість завдань вимагає підключення логіки, вміння чітко формулювати свою думку, і навіть залучення додаткових джерел інформації. Не дивно, що багато школярів губляться, і зазнають труднощів. ГДЗ допомагає учням не тільки швидко і правильно виконувати роботи, але і розбиратися в складних нюансах дисципліни. Це збірник відповідей в онлайн-форматі, який готовий прийти на виручку в будь-який момент. Решебник включає в себе правильні відповіді до всіх вправ зі шкільної програми. Орієнтуватися в посібнику допомагають номера сторінок. Також вся інформація ділиться на 2 частини, відповідно до структури підручника. Нумерація ГДЗ повністю збігається з книгою, тому знайти конкретне завдання не складає труднощів. Дуже важливо правильно організувати процес навчання. При цьому школяр може займатися по методичному посібнику як разом з батьками, так і самостійно. Багато учнів зацікавлені у високих оцінках з дисципліни і тому скрупульозно вивчають кожен параграф.

Чим корисний решебник «я досліджую світ 4 клас» автори: О. В. Волощенко, О. П. Козак, Г. С. Остапенко

Завдяки ГДЗ учні можуть:

  • завжди отримувати хороші оцінки за самостійні роботи;
  • швидко справлятися з вправами, навіть в разі сумнівів або нестачі знань;
  • зберігати спокій в очікуванні перевірки зошити учителем.

Посібник можна використовувати не тільки для списування, а й для самоконтролю, більш глибокого занурення в матеріал, і підвищення рівня знань. Тому його сміливо можна назвати повноцінним навчальним інструментом, який приносить школярам тільки користь.